Ta Skoda Octavia 1.9 TDI to prawdziwy hit Internetu! Pierwszy właściciel i przebieg 791 000 km!

Ta Skoda Octavia 1.9 TDI to prawdziwy hit Internetu! Pierwszy właściciel i przebieg 791 000 km!

skoda_octavia_tour_6

Podaj dalej

Na portalach aukcyjnych często można znaleźć ciekawe samochody. Niektóre są szybkie i kosztują krocie. Inne to mocno niszowe i kolekcjonerskie egzemplarze. Są też modele bardzo popularne, ale z wyjątkową historią lub zadziwiająco dużym przebiegiem. Właśnie taka jest ta Skoda Octavia 1. generacji.

Co wyjątkowego jest w tym egzemplarzu?

Auto, na które trafiliśmy przeglądając ogłoszenia jest jedyne w swoim rodzaju pod kilkoma względami. Po pierwsze, auto ma przejechane prawie 800 000 km. Kolejna jego wyjątkowa cecha to fakt, że egzemplarz ten pochodzi z polskiego salonu. Jakby tego było, samochód był użytkowany wyłącznie przez jednego właściciela. Przynajmniej tak wynika z opisu akcji. Oczywiście jest to do zweryfikowania.

skoda_octavia_416
Fot. Skoda

Co ciekawe, zdecydowana większość napraw była wykonywana przez właściciela. Mamy tylko nadzieję, że przy użyciu dobrej jakości części i bez niepotrzebnych oszczędności. Samochód został wyprodukowany w 2004 roku.

skoda_octavia_8219
Fot. Skoda

Ile kosztuje wspomniany samochód?

Link do aukcji znajdziecie tutaj. Auto zostało wycenione na niecałe 3000 złotych. Czy to dobra cena? Oceną pozostawiamy Wam. Trzeba wziąć pod uwagę, że jeśli ten egzemplarz jest w pełni sprawny to cena wydaje się być w miarę rozsądna. To duży i przestronny samochód. Niestety z takim przebiegiem trudno go będzie sprzedać. Jeśli jednak ktoś potrzebuje auta do wożenia ciężkich rzeczy, na przykład na budowę, taka Skoda powinna się dobrze sprawdzić.

Fot. Skoda

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News