Szukasz gruza na zimowe upalanie? Mamy coś dla ciebie! BMW E36 z przebiegiem 16 000 km za jedyne 40 000 zł!

Szukasz gruza na zimowe upalanie? Mamy coś dla ciebie! BMW E36 z przebiegiem 16 000 km za jedyne 40 000 zł!

BMW E36

Podaj dalej

Od kilku lat modne stało się posiadanie tak zwanego gruza. Czyli taniego auta z napędem na tylne koła, dzięki któremu można latać bokami i ćwiczyć swoje umiejętności lub robić to po prostu dla zabawy. Tego typu gruzy kosztują  zazwyczaj do 5000 zł. Przez katowanie E36 przez lata coraz trudniej o zadbane sztuki, jednak zdarzają się i one. Oto jest BMW 318is E36 z przebiegiem 16 000 km

Ile kosztuje zadbane BMW E36?

Jak widać oglądając zdjęcia auta, samochód jest zachowany w perfekcyjnym stanie. Lakier wygląda jak nowy, podobnie jak reflektory, lampy oraz felgi. W środku również rzuca się w oczy idealna wręcz kondycja foteli, deski rozdzielczej oraz kierownicy. Jak widać dla tego egzemplarza BMW E36 czas się zatrzymał. Samochód ma też fabryczne radio. Wszystko wygląda na zachowane zgodnie z numerem VIN i właśnie taki powinien być youngtimer.

BMW E36
FOT. BMW

Kolejna ważna kwestia w BMW E36, która winduje cenę w górę to manualna skrzynia biegów. Właśnie aut z taką skrzynią szukają koneserzy starych Beemek. Automaty z tamtego okresu mocno ograniczają osiągi i co za tym idzie przyjemność z jazdy. Z resztą, sama zmiana biegów przed zakrętami to czysta przyjemność. Więcej zdjęć znajdziecie w ogłoszeniu auta po kliknięciu tutaj.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News