Szalony kierowca Volkswagena z dieslem celowo blokował lewy pas! Jak skończyło się bezmyślne szeryfowanie? [wideo]

Szalony kierowca Volkswagena z dieslem celowo blokował lewy pas! Jak skończyło się bezmyślne szeryfowanie? [wideo]

Szalony kierowca Volkswagena

Podaj dalej

Jak informuje autor nagrania, kierowca Volkswagena Caddy najpierw zjechał na jego pas wymuszając pierwszeństwo, a następnie nie chciał go opuścić. Wyprzedzając ciężarówkę specjalnie zwolnił blokując szybszy przejazd autorowi nagrania. Z kolei, kiedy już skończył wyprzedzanie TIR-a i zjechał na prawy, nagle pas zaczął przyspieszać.

To nie był jednak koniec przygód, Volkswagen diesel i jego kierowca zaatakowali ponownie

Kierowcy z wideorejestratoremy w końcu udało się wyprzedzić Volkswagena Caddy. Następnie autor nagrania zjechał na prawe rozwidlenie autostrady. Jak się szybko okazało, biały dostawczak pojechał za nim. Już po kilku sekundach wyprzedził go, zjechał na jego pas i zaczął hamować. Autor nagrania wybrał kolejny zjazd, a kierowca Caddy (diesel) znowu pojechał za nim.

Na szczęście bezmyślne manewry kierowcy Volkswagena Caddy nie skończyły się wypadkiem. Niestety na głupie zachowania takich ludzi nie ma lekarstwa, zwykle nie trafiają do nich racjonalne argumenty. Szkoda, bo chcąc udowodnić komuś innemu, że to oni będą z przodu powodują poważne zagrożenie w ruchu. W skrajnych przypadkach radzimy zawiadomić policję.

KIEROWCO! ODBIERZ BON NA 120 PLN DO WYDANIA NA STACJACH BENZYNOWYCH

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News