Szalony kierowca Skody ucieka przed policją na A2! Zobacz te chwile grozy! [WIDEO]

Szalony kierowca Skody ucieka przed policją na A2! Zobacz te chwile grozy! [WIDEO]

policja radiowoz

Podaj dalej

Jak podaje serwis informacyjny TVN Warszawa, na autostradzie A2 w Polsce doszło do dramatycznych wydarzeń. Kierowca Skody Fabii nie zatrzymał się, pomimo usilnych prób policji uciekał powodując poważne zagrożenie.

Dlaczego kierowca dopuścił się takiego zachowania?

Jak przypuszczają świadkowie, którzy wezwali policję, kierowca prawdopodobnie jechał pod wpływem alkoholu. Osoby w mijających go samochodach zauważyły, że kierowca podczas jazdy ma spuszczoną głowę. Do tego poruszał się zygzakiem między pasami.

Radiowóz
Fot. pixabay.com

Jeden z uczestników ruchu drogowego zdecydował się więc wezwać policję, bo obawiał się, że prędzej czy później, kierowca Skody doprowadzi do poważnego wypadku. Gdy na drodze pojawili się funkcjonariusze. Podejrzany o jazdę pod wpływem alkoholu zaczął uciekać.

Czy udało się zatrzymać kierowcę?

Na szczęście tak, choć policja nie miała łatwego zadania. Kierowca cały czas zajeżdżał drogę radiowozowi i próbował uciec. Chyba z powodu jazdy pod wpływem alkoholu nie zdawał sobie sprawy z tego, że ,,zniknięcie’’ w takim miejscu jak autostrada nie jest łatwe. Link do filmu na stronie TVN Warszawa znajdziecie tutaj.

Fot. pixabay.com

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News