Szalony kierowca Mercedesa Klasy S W221 wyhamowuje ciężarówkę! O krok od tragedii! [WIDEO]

Szalony kierowca Mercedesa Klasy S W221 wyhamowuje ciężarówkę! O krok od tragedii! [WIDEO]

Szalony kierowca Mercedesa (1)

Podaj dalej

Kierowca Mercedesa Klasy S W221 przesadził i to mocno. Ewidentnie zabrakło mu cierpliwości. Na początku widać jak nie może wyprzedzić ciężarówki i wyraźnie ,,siedzi’’ jej na ogonie. Chwilę później, kiedy udaje się mu ją wyprzedzić, zaczyna wyhamowywać.

Takie zachowania powinny być surowo karane

Jak widać, nie wszyscy nauczyli się jeszcze prawidłowo jeździć po autostradach i trasach szybkiego ruchu. Wielu kierowców nie zdaje sobie sprawy jakie niebezpieczne sytuacje powodują ich zachowania. W przypadku, który widać na filmie mogło się to skończyć tragedią. Kierujący Mercedesem naraził nie tylko kierowcę ciężarówki i innych uczestników ruchu drogowego, ale też i samego siebie.

Jeśli kierowca ciężarówki nie zdążyłby wyhamować, uderzyłby w Mercedesa. Finał takiego wypadku mógłby mieć poważne konsekwencje. W skrajnej sytuacji, auta mogłyby nawet zablokować 2 pasy i doprowadzić do potężnego karambolu.

Na szczęście nikt nie ucierpiał

Kierowca Mercedesa miał sporo szczęścia. Jego wybryki nie skończyły się niczym groźnym. Jednak uważamy, że policja powinna karać takie zachowania, żeby zapobiec powtarzaniu ich przez innych nieodpowiedzialnych kierowców. Na autostradach i trasach szybkiego ruchu, gdzie prędkości aut są większe, takie zachowania powodują znacznie większe ryzyko wypadku.

Fot. YouTube/Kanał: STOP CHAM

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News