Szaleniec surfował stojąc na dachu jadącego autobusu. Nie przestraszył się nawet tunelu [wideo]

Szaleniec surfował stojąc na dachu jadącego autobusu. Nie przestraszył się nawet tunelu [wideo]

Podaj dalej

Kierowca jadący jednym z berlińskich tuneli uchwycił dość nietypową sytuacją. Na poruszającym się przed nim autobusie stał człowiek. Szaleniec udawał, że serfuje i wykonywał dziwne akrobacje. Wariat mało nie spadł.

Gdzie i kiedy miało miejsce to zdarzenie?

Sytuacja wydarzyła się we wtorek 12 stycznia 2021 roku około godziny 15 w tunelu Tiergarten w zachodnim Berlinie. Film pojawił się na YouTubie dwa dni temu. Choć nie jest długi to wyraźnie widać na nim jak wiele niebezpiecznych sytuacji powoduje taka zabawa. Nawet w tak krótkim czasie. Szaleniec w trakcie jazdy wygina się, a także kładzie się na dachu próbując uniknąć zderzenia z zawieszoną w tunelu sygnalizacją świetlną. Widać też, że podskakuje próbując dotknąć sufitu tunelu.

Zarządcy berlińskiej komunikacji miejskiej jeszcze nie widzą, co spowodowało, że mężczyzna się tak zachował. Czy był pod wpływem narkotyków, alkoholu lub innych środków odurzających? Tego również jeszcze nie ustalono. Przyznają jednak, że kierowca autobusu nie miał szans tego zauważyć. Jak było naprawdę? Trudno powiedzieć, ale nie można tego wykluczyć.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News