Szaleńcza ucieczka młodego kierowcy w BMW. Omijał wysepki lewą stroną, skończył w rowie [wideo]

Szaleńcza ucieczka młodego kierowcy w BMW. Omijał wysepki lewą stroną, skończył w rowie [wideo]

Szaleńcza ucieczka przed policją BMW

Podaj dalej

Na filmie widać jak młody kierowca ucieka przed policją w swoim BMW E36. Nie zważa na nic, łamie wszystkie możliwe przepisy. Omijanie wysepek po lewej stronie, wymuszanie pierwszeństwa i wiele innych niebezpiecznych sytuacji.

Jak przebiegała ucieczka i jak skończył kierowca z BMW?

Zaczęło się od nagłego zjechania na lewy pas i wyprzedzania aut tym pasem. Przez ten głupi manewr jadący z naprzeciwka kierowca Audi musiał zjechać prawie na pobocze. Pirat w BMW nie dawał jednak za wygraną i cisnął dalej. Gdy kończył manewr wyprzedzania o mały włos nie wpakował się pod nadjeżdżającą z naprzeciwka ciężarówkę.

Tym razem kierowca ciężarówki prawie zjechał do rowu unikając zderzenia z piratem. Kierowca BMW ledwo się zmieścił przed kolejną wysepką. Mało brakowało a ściąłby znak i uderzył w jadące po prawym pasie samochody. To jednak nie był koniec poczynań młodego pirata. Bezmyślny kierowca w dalszej części filmu próbuje wyprzedzić Opla Vectrę zaraz przed wysepką. Co prawda w ostatniej chwili wymija znak na wysepce, ale zarzuca mu tyłem i wpada do rowu.

KIEROWCO! ODBIERZ BON NA 120 PLN DO WYDANIA NA STACJACH BENZYNOWYCH

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News