Starszy pan w Fiacie Punto Evo chce wymusić odszkodowanie i wyzywa drugiego kierowcę! Andrespol pod Łodzią! [WIDEO]

Starszy pan w Fiacie Punto Evo chce wymusić odszkodowanie i wyzywa drugiego kierowcę! Andrespol pod Łodzią! [WIDEO]

Wymuszenie ubezpieczenia

Podaj dalej

W jednej z miejscowości w województwie łódzkim wydarzyła się dość dziwna sytuacja. Autor nagrania jechał spokojnie ulicą swoim autem. Po chwili, podążający za nim Fiat Punto Evo lekko uderzył go w tylny zderzak. Kierowcy musieli to sobie wyjaśnić.

Co dokładnie się stało?

Starszy pan jadący Fiatem prawdopodobnie chciał wymusić odszkodowanie. Nie przewidział jednak, że kierujący autem, w które uderzył ma zamontowaną kamerę. Po uderzeniu, autor nagrania odjechał. Musiał się zatrzymać, wtedy rozzłoszczony kierowca z Punto Evo, wyszedł ze swojego samochodu i zaczął próbować ,,wrabiać” autora nagrania w swoją wydumaną kolizję.

Mężczyzna będący ofiarą całej sytuacji, na szczęście, nie dał się sprowokować. Po chwili zjechał jednak na chodnik, żeby wyjaśnić całą sytuację. Starszy pan z Fiata był jednak jeszcze bardziej bezczelny i zaczął wyzywać go od chamów. Autor nagrania zachował spokój. Trzeba przyznać, że ma nerwy ze stali. Kierowca Punto EVo był wręcz bezczelny.

Tego typu sytuacje dowodzą, że…

Warto zainwestować w wideorejestrator. Zarówno taki, który nagrywa obraz przed samochodem, jak i z tyłu. Tego typu urządzenia są przydatne również, gdy zostawiamy auto na parkingu. Wówczas można ustawić je na czuwanie. Nie ukryje się przed wami żadna szkoda parkingowa.

Fot. YouTube/Kanał: STOP CHAM

Właściciel auta elektrycznego ocenia jak użytkuje się w Polsce taki samochód!

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News