Stara Honda Civic z przytupem pokonała Lamborghini z dwoma turbosprężarkami, które nie miało nawet najmniejszych szans! Szok! [wideo]

Stara Honda Civic z przytupem pokonała Lamborghini z dwoma turbosprężarkami, które nie miało nawet najmniejszych szans! Szok! [wideo]

Podaj dalej

Kierowca Lamborghini Gallardo myślał, że bez problemu poradzi sobie z wyprzedzeniem starej Hondy Civic. Kiedy właściciel japońskiego auta wcisnął gaz do oporu, mina mu zrzedła. Civic nie pozostawił włoskiej maszynie nawet cienia szans. Zobacz jak to wyglądało.

Kierowca Hondy Civic zaskoczył właściciela dużo droższego Lamborghini

Oczywiście Honda Civic, którą widzimy na filmie nie jest autem seryjnym. Samochód w wersji standardowej nie miał by najmniejszych szans z włoskim ,,bolidem” Lamborghini. Civic po tuningu generuje moc ponad 650 tak zwanych koni parowych (HP), co daje moc 660 koni mechanicznych (KM). Co ciekawe, Gallardo z filmu zostało uzbrojone w dwie turbosprężarki. Ma 780 HP, czyli 791 KM. Mimo to jednak nie dało rady.

Na filmie jest jeszcze jedna Honda Civic o mocy 700 HP, czyli 710 KM. W tym przypadku Gallardo również nie ma najmniejszych szans. Japoński hatchback pokonał włoską maszynę bez najmniejszego problemu. Dużą rolę w przypadku widocznych na filmie starć odegrała waga samochodów ze znaczkiem Hondy. Są dużo lżejsze niż Lamborghini z potężnym silnikiem V10.

KIEROWCO! MOŻESZ SPORO ZAOSZCZĘDZIĆ DZIĘKI TYM OPONOM NOWEJ GENERACJI. PRZEKONAJ SIĘ TUTAJ

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News