Sprytny sposób na bardzo tanie tankowanie! Robiąc tak zaoszczędzisz dużo pieniędzy! [PORADNIK]

Sprytny sposób na bardzo tanie tankowanie! Robiąc tak zaoszczędzisz dużo pieniędzy! [PORADNIK]

Tanie tankowanie

Podaj dalej

Zastanawialiście się kiedyś jak obniżyć swoje rachunki przy dystrybutorze. Wiele osób korzysta z kart lojalnościowych w konkretnych sieciach. My jednak mamy dla Was sposób, dzięki któremu zaoszczędzicie znacznie więcej pieniędzy.

Sposób na bardzo tanie tankowanie

Aby zaoszczędzić na tankowaniu warto poszukać najtańszej stacji w okolicy. Oczywiście niesie to za sobą ryzyko, że paliwo tam sprzedawane będzie ,,chrzczone”. Dlatego naszym zdaniem bezpieczniej jest tankować na stacjach należących do dużych koncernów. Jednak zdarzają się też lokalne firmy oferujące dobrej jakości benzynę, gaz czy olej napędowy. Aby znaleźć możliwe jak najtańszą stację warto wykorzystać w tym celu aplikację na smartfona.

KIEROWCO! KUP LETNIE OPONY I ODBIERZ BON NA 120 PLN

W sklepie Google Play czy App Store jest mnóstwo takich aplikacji. Wśród nich są takie pozycje jak: Pistacje, Tankuj24, Fuel Flash czy Paliwodroid. Przy znalezieniu stacji z tanim paliwem pomocne będą również różnego typu strony internetowe. Jednym z takich portali jest cenapaliw.pl. Tam możecie wyszukiwać stacji benzynowych w konkretnych województwach.

Jak zaoszczędzić na tankowaniu
Fot. pixabay.com

Korzystając z aplikacji czy informacji na różnych stronach pamiętajcie jednak, żeby robić to z głową. Nie warto jechać na drugi koniec miasta, aby zaoszczędzić 2-3 zł na baku. Odradzamy też tankowania na podejrzanych stacjach paliw, co do których nie macie pewności, że jest tam wysokiej jakości paliwo. Nie warto ryzykować remontu silnika dla zaoszczędzenia kilkudziesięciu złotych. Bądźcie czujni i uważajcie.

Fot. pixabay.com

KIEROWCO! KUP LETNIE OPONY I ODBIERZ BON NA 120 PLN

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News