Sprowadzili do Polski prawie 40-letniego Mercedesa z przebiegiem około 5700 km! [WIDEO]

Sprowadzili do Polski prawie 40-letniego Mercedesa z przebiegiem około 5700 km! [WIDEO]

Mercedes W123

Podaj dalej

Panowie z firmy STRADALE Classics zajmujący się sprowadzaniem sportowych i klasycznych samochodów z Japonii sprzedają wyjątkowe auto. W tym fragmencie odcinka programu ,,Zawodowi Handlarze” pokazali unikatowego Mercedesa W123. Samochód ma prawie 40 lat i przebieg niewiele ponad 5700 km.

40-letni Mercedes z przebiegiem niewiele ponad 5700 km

Znalezienie tak zwanej beczki w bardzo dobrym stanie technicznym graniczy obecnie z cudem. Na rynku co prawda są takie samochody, ale większość z nich wymaga generalnego remontu. Trafiają się oczywiście auta w bardzo dobrej kondycji, ale mało które ma tak niewielki przebieg.

Cieszymy się, że coraz więcej tak zadbanych klasyków trafia na polski rynek. Taki Mercedes nawet pomimo niewielkiego silnika o skromnej mocy na poziomi zaledwie 109 KM z pewnością będzie zyskiwał na wartości. Po pierwsze ze względu na wzorowy stan. Po drugie z uwagi na fakt, że tych samochodów nie przybędzie już na rynku.

KIEROWCO! KUP LETNIE OPONY I ODBIERZ BON NA 120 PLN

Sporo ludzi darzy ten wyjątkowy model Mercedesa dużym sentymentem. W latach 90. wiele takich aut było używanych przez taksówkarzy. Konstrukcja ta cieszyła się bardzo dobrą opinią jeżeli chodzi o niezawodność. Ma też unikatowy design Mercedesa z lat 80. We wnętrzu zastosowano charakterystyczne okrągłe nawiewy powietrza, bardzo podobne niemiecka marka stosuje w modelach współczesnych. Są też piękne fotele, drewniane wstawki i wiele ciekawych dodatków.

Fot. pixabay.com

KIEROWCO! KUP LETNIE OPONY I ODBIERZ BON NA 120 PLN

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News