Sprawdził jak działa autopilot Tesli w warszawskich korkach! [WIDEO]

Sprawdził jak działa autopilot Tesli w warszawskich korkach! [WIDEO]

Tesla autopilot

Podaj dalej

Film pojawił się na kanale youtubera yellowbox już jakiś czas temu, jednak warto do niego wrócić. Pokazuje jak autopilot Tesli radzi sobie z warszawskimi korkami. W materiale wideo elektryczne auto prowadzi inny twórca internetowy – entuzjasta marki Tesla, Daniel Grzyb.

Sprawdził jak działa autopilot Tesli w warszawskich korkach

Na początku youtuberzy sprawdzili jak zachowuje się autopilot na jednej z polskich autostrad. Następnie przyjechali do Warszawy. Tesla nie miała łatwego zadania. Musiała poradzić sobie w zatłoczonej stolicy. Oprócz testu autopilota youtuberzy pokazali jeszcze ciekawą metodę otwierania Tesli, w przypadku zatrzaśnięcia kluczy we wnętrzu. Wystarczy mieć smartfon, Internet i dane do logowania.

KIEROWCO! KUP LETNIE OPONY I ODBIERZ BON NA 120 PLN

W sieci krąży już wiele filmów ze spektakularnych wpadek autopilota w Teslach. Tym razem udało się jednak przejechać całkiem spory dystans bez tego typu przygód. Co prawda niechlubne pomyłki autopilota to raczej rzadkość, ale trzeba pamiętać, że się zdarzają. Aby uniknąć wypadku radzimy cały czas kontrolować sytuację, nawet po włączeniu tego systemu.

Fot. pixabay.com

KIEROWCO! KUP LETNIE OPONY I ODBIERZ BON NA 120 PLN

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News