Sportowy samochód za około 20 milionów złotych w centrum Warszawy! Co to za auto?

Sportowy samochód za około 20 milionów złotych w centrum Warszawy! Co to za auto?

Pagani

Podaj dalej

Na warszawskich ulicach pojawił się dość nietypowy samochód. Chodzi o Pagani Huayra BC Roadster. O fakcie tym informowało wielu motoryzacyjnych fotografów, entuzjastów i innych influencerów. Film z tym autem wrzucił do sieci również Buczooo.

Włoskie dzieło motoryzacji w Warszawie

Ten samochód zna praktycznie każdy entuzjasta motoryzacji. Auto jest warte około 20 milionów złotych. Prezentuje się naprawdę fenomenalnie. W przypadku tego samochodu dopracowany jest jego każdy szczegół. Zarówno jeżeli chodzi o sylwetkę auta, jak i jego wnętrze. Nad smaczkami stylizacyjnymi tego modelu można rozwodzić się godzinami.

Jednak zjawiskowy wygląd to nie wszystko. Najważniejszymi cechami, za które płaci klient kupując ten model są osiągi oraz rewelacyjny dźwięk silnika. Wydech w tym aucie jest naprawdę głośny i robi piorunujące wrażenie.

To Pagani będzie jeszcze przez jakiś czas w stolicy

Auto ma jeszcze przez jakiś czas zostać w stolicy. Jeśli jesteście maniakami motoryzacji i lubicie sportowe samochody, to być może uda się Wam spotkać go w centrum Warszawy i zrobić mu zdjęcie. Przy okazji, warto wspomnieć, że marka ta wkrótce otwiera salon w stolicy. Kiedy dokładnie się to wydarzy? Niestety dokładnej daty jeszcze nie znamy, ale już nie możemy się doczekać tego wydarzenia.

Nie uwierzysz jak to zobaczysz! Tam stara Mazda przejechała 2 miliony kilometrów!

Fot. pixabay.com

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News