Spłonęły 4 samochody w Jaworznie! Na szczęście nikt nie ucierpiał! Zawiniła instalacja LPG? [WIDEO]

Spłonęły 4 samochody w Jaworznie! Na szczęście nikt nie ucierpiał! Zawiniła instalacja LPG? [WIDEO]

Pożar w Jaworznie

Podaj dalej

Na jednym z osiedli w Jaworznie doszło do pożaru, w wyniku którego spłonęły 4 auta i jedno zostało prawdopodobnie nadpalone. Na szczęście, na miejscu dość szybko pojawili się strażacy i ugasili ogień. W innym wypadku ten mógłby się znacząco rozprzestrzenić.

Co było przyczyną pożaru?

Nie mamy jeszcze na ten temat pewnych informacji. W Internecie pojawiły się jednak spekulacje dotyczące pożaru. Prawdopodobnie jego źródłem była wadliwa instalacja gazowa w jednym z zaparkowanych na osiedlu Podłęże w Jaworznie. Ogień pojawił się, jeszcze dzisiaj przed południem. Dość szybko się rozprzestrzeniał ze względu na silny, porywisty wiatr.

Dobrze, że sytuacja została szybko opanowana przez strażaków. Na parkingu stało znacznie więcej samochodów. Strach pomyśleć co by się działo, gdyby pożar przeniósł się na inne samochody. Wówczas straty byłyby znacznie większe. Jak widać na załączonym nagraniu, niestety nie były to nowe auta, więc prawdopodobnie nie były ubezpieczone przed pożarem.

Czy będzie opłacało się naprawiać spalone auta?

Szczerze współczujemy właścicielom spalonych samochodów. Prawdopodobnie ich naprawa może okazać się nieopłacalna. Szczególnie jeżeli chodzi o Hondę i BMW. Te auta najbardziej ucierpiały w dzisiejszym pożarze. Niestety takie rzeczy się zdarzają, mamy tylko nadzieję, że jeżeli pożar został faktycznie spowodowany przez wadliwą instalację LPG, to jego źródłem nie były oszczędności właściciela na właściwym serwisowaniu auta.

Fot. YouTube/Kanał: dlaCiebietv

Nissan GT-R z unikatowym bodykitem za około 86 000 złotych uderzył w drzewo! [WIDEO]

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News