Rozpakował Bugatti za grube miliony! Takiego auta jeszcze nie widziałeś!

Rozpakował Bugatti za grube miliony! Takiego auta jeszcze nie widziałeś!

Divo

Podaj dalej

Zrobił unboxing jednego z najdroższych samochodów świata. To Bugatti Divo kosztuje około 5 milionów dolarów. Zobacz jak zjawiskowo wygląda. Co jeszcze warto wiedzieć na temat tego niezwykłego wehikułu?

Ważne dane techniczne o tym modelu

To niezwykłe auto, nie tylko jeżeli chodzi o stylizację, ale również w kwestii osiągów. Ten wyjątkowy samochód ma pod maską 8-litrowy 16-cylindrowy silnik z 4 turbosprężarkami. Jednostka ta generuje potężną moc rzędu 1500 KM. Jej maksymalny moment obrotowy to 1600 Nm. Auto waży niecałe 2 tony. Pierwszą setkę osiąga w zaledwie 2,4 s. Jego prędkość maksymalna to 380 km/h.

Oprócz ponadprzeciętnych parametrów, ten model Bugatti trzeba pochwalić też za unikatowy styl. W tym przypadku każdy nawet najmniejszy detal jest dopracowany. Zarówno jeżeli chodzi o design, ale też pod kątem jakości wykonania. W przypadku tak drogich samochodów nie ma miejsca na kompromisy.

To idealna inwestycja na przyszłość

Oczywiście, aby zainwestować w taki samochód trzeba być multimilionerem lub multimiliarderem. Do takich grupy należy tylko promil społeczeństwa, ale zawsze można pomarzyć. Jeśli byłoby Was stać na taki wehikuł to prawdopodobnie w ciągu kilku lat moglibyście zarobić kolejne miliony. Ceny takich samochodów cały czas rosną.

Fot. pixabay.com

Postanowił sprawdzić czy Bugatti Chiron nadaje się do zamawiania przez McDrive! [WIDEO]

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News