Przywrócili blask kultowemu BMW E30! Przemiana auta robi ogromne wrażenie!

Przywrócili blask kultowemu BMW E30! Przemiana auta robi ogromne wrażenie!

BMW E30

Podaj dalej

BMW Serii 3 E30 to już klasyk pełną gębą. Coraz trudniej znaleźć taki samochód w zadbanym stanie. Na kanale I AM Detailing pojawił się film z ciekawym egzemplarzem tego modelu. To 325i i to w wersji coupe. Samochód przeszedł gruntowny proces autodetailingu.

Jak wyglądał przed wykonaniem takiej operacji?

Karoseria auta miała sporo rys. Jego wnętrze było brudne i zakurzone. Takich samochodów już więcej nie wyprodukują, dlatego warto objąć je szczególną opieką. Doskonale rozumieją to fachowcy zajmujący się autodetailingiem. Samochód miał też uszkodzone niektóre elementy karoserii. Niestety wiek robi swoje i w większości przypadków tego typu aut, konieczna jest wymiana części, które nie wytrzymały próby czasu.

Ten model BMW już niedługo zyska na wartości! Obecnie ceny tego auta są naprawdę atrakcyjne! To ostatni dzwonek!

Efekt jest piorunujący!

Po godzinach odkurzania, wymiany zniszczonych elementów karoserii oraz polerowania lakieru, auto wygląda niemal jak nowe. Praca wymagała sporo czasu, ale nie poszła na marne. Samochód zyskał na wartości. Zadbany egzemplarz E30 jest dużo więcej warty niż auto zniszczone, które wymaga wkładu finansowego. Musicie to zobaczyć w filmie!

Fot. pixabay.com

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News