Przewiózł ludzi na Uberze najszybszą 530-konną Skodą Superb w Polsce! [wideo]

Przewiózł ludzi na Uberze najszybszą 530-konną Skodą Superb w Polsce! [wideo]

Podaj dalej

Najszybsza Skoda Superb w Polsce trafiła w ręce znanego Youtubera Hi_5, który postanowił przewieźć nią kilka osób na Uberze. Część kobiet trochę się przestraszyła, jednak wszyscy finalnie byli zadowoleni. Taka przejażdżka szybkim autem potrafi naprawić nawet najgorszy dzień.

Najszybsza Skoda Superb w Polsce, jakie ma osiągi?

Najszybsza Skoda Superb w Polsce rozpędza się do setki w 3 sekundy! Pod maską auta pracuje 2-litrowy silnik benzynowy TSI. Jego seryjna moc to 280 KM. Po tuningu wyciągnięto z czeskiego auta aż 530 KM. To imponująca moc jak na taką pojemność. Ile wytrzyma tak wysilona jednostka? Tego nie wiemy, ale z drugiej strony jeśli kogoś stać na takie modyfikacje to świetna zabawa.

Najszybsza Skoda Superb w Polsce to jeden z najciekawszych projektów w świecie tuningu. To wręcz idealny sleeper, który zaskoczy na drodze niejedno droższe i bardziej krzykliwe auto. Zupełnie nie widać po tym aucie, że może jak równy z równym ścigać się z wozami takich marek jak: Porsche, Lamborghini czy Ferrari. A Wy przejechalibyście się taką Skodą Superb, czy wolelibyście jednak coś pokroju Ferrari?

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News