Przedstawiciel młodzieży w sportowej odzieży zastawił mu drogę! [WIDEO]

Przedstawiciel młodzieży w sportowej odzieży zastawił mu drogę! [WIDEO]

Dresiarz

Podaj dalej

Mężczyzna jechał spokojnie samochodem, a w oddali przez jezdnię przechodziło kilka osób. Gdy zaczął się do nich zbliżać, nagle jeden z młodych chłopaków w dresie staną mu na drodze. Zaczął wymachiwać przed jego autem rękami.

Co było w dalszej części filmu?

Na szczęście, młody mężczyzna po chwili oddalił się, a kierowca mógł przejechać. Nie wiadomo czy pieszy był pijany, a może pod wpływem narkotyków. Tego już się nie dowiemy. Dobrze, że nikomu nic się nie stało. Najważniejsze, że kierowca zachował zdrowy rozsądek i nie prowokował agresora. Cała ta sytuacja mogłaby skończyć się dewastacją auta lub bójką.

Jednak jeśli dochodzi do sytuacji, w której mamy do czynienia z niszczeniem mienia lub ryzykiem utraty przez nas lub kogoś postronnego życia lub zdrowia, nie wahajmy się wezwać policji. Znieczulica i obojętność to przyzwolenie na agresję.

To nie jedyna dziwna sytuacja

Na filmie można zobaczyć ich znacznie więcej. Podlinkowaliśmy jedną z kompilacji nagrań z wideorejestratorów, które regularnie publikuje popularny kanał na YouTubie, STOP CHAM. Warto obejrzeć cały film. W wielu przypadkach można wyciągnąć wnioski, choćby po to, aby jeździć bezpieczniej i zawczasu przewidywać tego typu sytuacje.

Fot. YouTube/Kanał: STOP CHAM

Tak kopcących aut z silnikami Diesla jeszcze nie widziałeś! Tak trują środowisko! [WIDEO]

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News