Postanowił sprawdzić czy Bugatti Chiron nadaje się do zamawiania przez McDrive! [WIDEO]

Postanowił sprawdzić czy Bugatti Chiron nadaje się do zamawiania przez McDrive! [WIDEO]

Chiron

Podaj dalej

Ekipa z brytyjskiego programu motoryzacyjnego carwow opublikowała na YouTubie kolejny ciekawy film. Tym razem jeden z dziennikarzy postanowił sprawdzić czy Bugatti Chiron sprawdzi się przy odbieraniu jedzenia z McDrive’a.

Typowe wady supersamochodów

Jak widać na załączonym wideo, supersamochody mają niestety swoje mankamenty. Trudno nimi wjechać na podziemny parking, dlatego, że mają bardzo niskie zawieszenie. Ciężko też manewrować takimi samochodami na parkingu. Ograniczona widoczność, szeroki rozstaw osi oraz wiele wystających delikatnych elementów w znacznym stopniu to utrudnia.

Kolejny mankament to korzystanie z McDrive’a, to możecie zobaczyć na załączonym filmie. To jednak nie wszystko. Problem stanowi nawet wysiadanie i wsiadanie do tego typu samochodów. Trzeba się przy tym mocno nagimnastykować. Często takie auta kupują ludzie, którzy mają już swoje lata, a to nie jest dla nich wygodne. Jednak mimo to, przymykają na to oko i czerpią radość z samej jazdy.

Wszelkie niedogodności wynagradzają jednak bezdyskusyjne zalety

Wszystkie mankamenty tego typu samochodów są jednak mało ważne. Szczególnie biorąc pod uwagę fakt, że takie auta dają ogromną radość z jazdy. Przyspieszenie i przeciążenia, a co za tym idzie emocje są nie do podrobienia w żadnym innym zwykłym pojeździe. Aby to poczuć, trzeba się takim samochodem przejechać.

Bugatti Chiron koszt serwisu
Fot. pixabay.com

Fot. pixabay.com

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News