Polski Youtuber został oszukany przez handlarzy patałachów. Musiał 2 razy wymieniać silnik Diesla w swoim BMW! Ostrzega przed oszustami! [wideo]

Polski Youtuber został oszukany przez handlarzy patałachów. Musiał 2 razy wymieniać silnik Diesla w swoim BMW! Ostrzega przed oszustami! [wideo]

Nie kupuj używanego silnika diesla do BMW

Podaj dalej

Polski Youtuber i były kierowca rajdowy nagrał 2 filmy, w których przestrzega swoich widzów przed zakupem używanego 2-litrowego silnika Diesla N47D20 BMW przez internetowe portale aukcyjne. Dlaczego? Bo sam kupił taki silnik, który okazał się wadliwy. Był zmuszony na własny koszt go demontować i odsyłać. Dopiero 2. silnik okazał się być ok.

Dlaczego nie warto kupować używanych silników z internetowych portali aukcyjnych?

Niestety Youtuber musiał zapłacić oszustowi dodatkowe pieniądze. Nie licząc kosztów lawety i montażu i demontażu silnika operacja ta wyniosła więcej niż remont silnika u zaufanego mechanika. Jak stwierdził sam Youtuber nie ma dróg na skróty. Drugi raz już by nie popełnił tego samego błędu i nie zaufał firmie sprzedającej używane silniki w Internecie. Nie dotyczy to tylko 2-litrowego diesla, ale jakiegokolwiek motoru.

Aby lepiej zrozumieć sytuacje warto obejrzeć filmy wrzucone przez Youtubera, gdzie dokładnie opisuje jak wyglądała cała sytuacja – krok po kroku. Nam pozostaje jedynie współczuć. A my również przestrzegamy przed zakupem jakichkolwiek używanych silników. Zdecydowanie lepszym rozwiązaniem będzie remont jednostki napędowej u zaufanego mechanika. Wtedy po pierwsze motor będzie złożony na nowych częściach, po drugie nie będzie problemów z gwarancją. I to niezależnie czy pod maską waszego auta pracuje silnik benzynowy czy diesel.

KIEROWCO! ODBIERZ BON NA 120 PLN DO WYDANIA NA STACJACH BENZYNOWYCH

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News