Polski mechanik pracujący w Dubaju pokazał garaż warty 100 milionów dolarów! Jest tutaj nawet Bugatti Divo i Koenigsegg Regera!

Polski mechanik pracujący w Dubaju pokazał garaż warty 100 milionów dolarów! Jest tutaj nawet Bugatti Divo i Koenigsegg Regera!

Bugatti Divo

Podaj dalej

Polski mechanik pracujący w Dubaju pokazał jedno z najciekawszych miejsc w tym kraju. To Motospace, czyli garaż pełen sportowych samochodów z najwyższej półki. Jak wynika z tytułu filmu, auta te są warte około 100 milionów dolarów.

Jakie samochody można podziwiać w tym miejscu?

Jest tutaj między innymi Bugatti Divo, Koenigsegg Regera, Pagani Huayra, a także wiele topowych modeli Lotusa, Ferrari, Lamborghini i Porsche. Nie mogło zabraknąć również Rolls-Royców oraz kilku sportowych Mercedesów. Youtuber pokazał również kilka aut z luksusowym pakietem Mansory. Z najbardziej wyjątkowym modeli, które się tam znajdują warto wspomnieć o limitowanym Ferrari Monza SP2.

koenigsegg regera
Fot. Koenigsegg

Gdzie jeszcze można zobaczyć tego typu auta?

To miejsce, które z pewnością powinien odwiedzić każdy fan motoryzacji. Trudno spotkać tak wiele hyper samochodów w jednym miejscu. Jednak są jeszcze inne miejsca, które warto odwiedzić, a wyjazd tam jest sporo tańszy niż do Dubaju. Można – na przykład – odwiedzić takie garaż w Berlinie. Miejsce, w którym możecie zobaczyć wiele kultowych i sportowych samochodów nazywa się Classic-Remise Berlin.

Można też wybrać się do Monako. Szczególnie w pobliżu tamtejszego kasyna codziennie parkują najdroższe i najszybsze samochody świata. Będąc w Monako warto zajrzeć również do Collection Privée des Voitures de S.A.S. le Prince de Monaco. Jest to kolekcja samochodów księcia Monako. Każdy fan motoryzacji znajdzie tam coś dla siebie. Są tam zarówno kultowe rajdówki, drogowe sportowe wozy, ale też i bolidy Formuły 1 z różnych lat. To z pewnością jedna z najbardziej różnorodnych kolekcji samochodów na świecie.

Jeśli jesteście fanami jednej konkretnej marki, to warto poszukać jej muzeum. Większość dużych marek ma takiej miejsca. Na przykład w Stuttgarcie możecie zwiedzić wystawę z najciekawszymi modelami Porsche, która znajduje się w muzeum tej właśnie marki. Takie muzeum w tym samym mieście ma również Mercedes. Z kolei BMW ma swoje muzeum w Monachium. Można też odwiedzić tego typu miejsce z samochodami marki Ferrari, które znajduje się w Maranello. Niedaleko Bolonii swoje muzeum ma również inna włoska marka, Lamborghini. To kolejne ciekawe miejsce warte odwiedzenia na motoryzacyjnej mapie świata.

Fot. pixabay.com, Koenigsegg

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News