Położył się przed Teslą. Chciał sprawdzić czy samochód go przejedzie [WIDEO]

Położył się przed Teslą. Chciał sprawdzić czy samochód go przejedzie [WIDEO]

Sprawdzał autopilota Tesli

Podaj dalej

Czego to ludzie nie zrobią, aby chociaż przez chwilę zaistnieć w Internecie. Młody youtuber pochodzący z Anglii postanowił sprawdzić czy autopilot Tesli ominie jego kolegę. Na początku jego znajomy stawał obok auta. Jednak to mu nie wystarczyło.

Położył się przed Teslą i chciał sprawdzić czy auto go ominie

W końcu chłopak położył się przed samochodem. Na szczęście Tesla go nie przejechała. Jeśli by do tego doszło to prawdopodobnie film nie został by wrzucony na platformę Youtube. Samo założenie sprawdzenia czy auto pilot omija przeszkody to świetny pomysł. Jednak wykonanie tego w takiej formie jest po prostu głupie. Znacznie lepiej przy takich eksperymentach sprawdzają się kartonowe pudła czy manekiny.

KIEROWCO! KUP LETNIE OPONY I ODBIERZ BON NA 120 PLN

Widzieliśmy już całkiem sporo przykładów głupich pomysłów Youtuberów, a to kolejny z nich. Z jednej strony prędkość auta nie była duża. Ktoś mógłby powiedzieć, że nic poważnego nie mogło by się stać. To jednak nie prawda! Najechanie na rękę czy stopę autem nawet z niewielką prędkością skutecznie by je połamało. W skrajnym przypadku taka zabawa mogłaby nawet skończyć się śmiercią.

KIEROWCO! KUP LETNIE OPONY I ODBIERZ BON NA 120 PLN

Wystarczyłoby, że między kołem Tesli a asfaltem zakleszczyłaby się kurtka leżącego chłopaka i nie miałby on najmniejszych szans uciec. Nawet przed wolno toczącym się samochodem. Nie powtarzajcie tego typu głupich pomysłów. Jeśli chcecie sprawdzić jak działa autopilot lub inne systemy to zróbcie to na opuszczonym parkingu przy użyciu manekinów lub kartonów.

Fot. Youtube/Jack Massey Welsh

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News