Pokazał garaż luksusowych samochodów o wartości około 10 milionów złotych! Jest w Polsce!

Pokazał garaż luksusowych samochodów o wartości około 10 milionów złotych! Jest w Polsce!

Mercedes G

Podaj dalej

Jeśli jesteście fanami motoryzacji i oglądacie telewizję, to na pewno kojarzycie bohaterów jednego z najpopularniejszych programów. Ci prowadzą firmę zajmującą się sprowadzaniem sportowych samochodów używanych z Japonii. Mowa oczywiście o Staradale Classics.

Garaż pełen unikatowych wozów

Tym razem, jeden z właścicieli, zdecydował się na pokazanie nowej siedziby firmy. To garaż, w którym znajduje się wiele unikatowych samochodów topowych marek. Łączna wartość wszystkich, tam zebranych aut to około 10 milionów złotych. Na nagraniu wideo można podziwiać między innymi takie perełki jak BMW Z3 z kultowym motorem benzynowym o pojemności 2,8 l. Jest tutaj też specjalnie przygotowane do wyścigów BMW Serii 6 E24. Nie mogło zabraknąć również Mercedesów, oczywiście ze stajni AMG. Są tutaj zarówno Klasy G, S oraz C. Kolekcję uzupełniają klasyczne modele takie jak W123, W124 czy SEC C126 oraz SL R129. W Na podnośniku w oddali widać też kultowe Subaru Impreza WRX STI. Jest tam też Alpina B5 zbudowana w oparciu o BMW Serii 5 E60.

C 63 AMG W204
Fot. pixabay.com

Salon luksusowych aut z drugiej ręki

Jak widać, handel samochodami używanymi nie musi oznaczać mało atrakcyjnego komisu i zaniedbanych aut stojących na żwirze. W przypadku Stradale Classics wygląda to naprawdę profesjonalnie. Mamy nadzieję, że z czasem firma zdecyduje się zorganizować dni otwarte dla szerszego grona fanów motoryzacji. Na pewno wiele osób chciałoby zobaczyć takie perełki na żywo. Takich obiektów jest w Polsce coraz więcej. Jeszcze kilka lat temu, żeby zobaczyć taki salon, trzeba było pojechać na zachód Europy. Teraz osoby szukające używanych aut sportowych i klasyków, mogą bez problemu znaleźć takie miejsca w Polsce.

Przed zakupem warto sprawdzić auto w niezależnym serwisie

Jednak bez względu na to jak ładnie i imponująco wygląda salon aut używanych, w którym kupujecie swoje auto. Warto zlecić jego sprawdzenie niezależnemu serwisowi. Naszym zdaniem skontrolowanie samochodu przed zakupem to podstawa. Nawet jeśli wydaje się zadbany i ma udokumentowaną historię serwisową, zawsze powinno się odwiedzić dobry serwis. Dokładne przejrzenie samochodu pozwoli uniknąć rozczarowań i przyszłości i dać dobry argument do negocjowania ceny. W przypadku drogi aut, warto decydować się na serwisy specjalizujące się w konkretnej marce.

Fot. pixabay.com

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News