Pokazał Bugatti Chiron polskiego przedsiębiorcy z Monako! Musisz zobaczyć ten czarny bolid! [WIDEO]

Pokazał Bugatti Chiron polskiego przedsiębiorcy z Monako! Musisz zobaczyć ten czarny bolid! [WIDEO]

Chiron

Podaj dalej

Znany lifestylowy youtuber Buczoo znowu wraca do prezentowania unikatowych sportowych aut. Po wypadzie do Norwegii i lotach helikopterem, na kanał wjeżdża jeden z najbardziej unikatowych samochodów na świecie. Mowa oczywiście o Bugatti Chiron.

Do kogo należy prezentowany egzemplarz tego auta?

Jak można się domyślić z kontekstu filmu, to auto prawdopodobnie należy do męża lub partnera Pani Izy, która prowadzi ten samochód na nagraniu. Właściciel podobno jest Polakiem, ale prawdopodobnie mieszka w Monako. Jak widać, oprócz Bugatti Chiron, w swojej kolekcji aut ma również Lamborghini Urus. Nie często widzi się takie auta na żywo. Niektórzy nie zobaczył ich na własne oczy przez całe życie. Za to, dzięki takim youtuberom jak Buczooo można zobaczy je na filmie. Warto obejrzeć, bo to auto budzi ogromne emocje i wygląda naprawdę genialnie. Szczególnie w czarnym macie widocznym na nagraniu wideo.

Dlaczego samochód nie jest zarejestrowany w Polsce?

Teorii można mieć kilka. Jednak ta najbardziej prawdopodobna to fakt, że rejestrując taki samochód w Polsce, prawdopodobnie, trzeba byłoby zapłacić od tego bardzo duży podatek. Jednak nie jesteśmy ekspertami w tej kwestii i możemy tylko snuć przypuszczenia. Od takiego Bugatti Chiron trzeba przecież zapłacić potężny podatek. To auto warte miliony, a więc i podatek mały nie będzie. Właśnie dlatego wielu właścicieli szuka optymalizacji i rejestruje tego typu  wozy w innych krajach.

Fot. pixabay.com

Czeski przedsiębiorca rozpędził swoje Bugatti Chiron na niemieckiej autostradzie do 417 km/h! Swój sukces finansowy zawdzięcza Bogu

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News