Pirat drogowy w BMW M3 G80 szaleje na autostradzie! Zajeżdża drogę! [WIDEO]

Pirat drogowy w BMW M3 G80 szaleje na autostradzie! Zajeżdża drogę! [WIDEO]

Szaleniec w BMW

Podaj dalej

Na kanale Bandyta za kierownicą pojawił się film z udziałem niebezpiecznego kierowcy. Właściciel BMW M3 G80 przesadził i to grubo. Taka sytuacja kwalifikuje się do zabrania prawa jazdy. Naraził na niebezpieczeństwo innych użytkowników drogi.

Co właściwie się stało?

Na filmie widać, jak kierowca BMW najpierw jedzie na zderzaku za autem autora nagrania. Następnie, gdy go wyprzedza, próbuje zajechać mu drogę, a nawet wyhamować i zatrzymać jego samochód. Pomimo pierwszej nieudanej próby szaleniec nie odpuszcza i wykonuje kolejne niebezpieczne manewry.

W pewnym momencie nagrywanie zostaje przerwane. Nie wiemy czy kierowca BMW się uspokoił, czy nadal narażał siebie i innych uczestników ruchu drogowego na niebezpieczeństwo. Wykonywanie takich manewrów na autostradzie to skrajna nieodpowiedzialność, która mogła doprowadzić nawet do karambolu.

Kierowca BMW powinien stracić prawo jazdy

Zwykle wstrzymujemy się od osądzania ludzi, ale w tym przypadku utrata prawa jazdy byłaby dla kierowcy BMW jak najbardziej wskazana. Mało brakowało, a doszłoby do tragedii. Zajeżdżanie drogi, próba wyhamowania innego auta to manewry, które – szczególnie na autostradzie – mogą doprowadzić do potężnego wypadku. Nie można zapomnieć, że kierowcy na takie drodze poruszają się znacznie szybciej niż na drodze krajowej.

Fot. YouTube/Kanał: Bandyta z kamerką

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News