PILNE: Mieszkaniec Krakowa w ostatniej chwili przestawia auto! Kilka sekund później drzewo spada na to miejsce! [WIDEO]

PILNE: Mieszkaniec Krakowa w ostatniej chwili przestawia auto! Kilka sekund później drzewo spada na to miejsce! [WIDEO]

Kraków burza

Podaj dalej

Na jednym z krakowskich osiedli doszło do bardzo niebezpiecznej sytuacji, podczas, gdy na zewnątrz trwała potężna burza. Na nagraniu widać, jak ludzie, którzy filmują sytuację pogodową zza okna, obawiają się o swój samochód. Po chwili na parkingu pojawia się człowiek.

Było o krok od tragedii

Co widać na nagraniu? Burza trwa, a wiatr jest tak silny, że kwestią czasu jest sytuacja, w której gałęzie drzew spadną na samochody zaparkowane na pobliskim parkingu. Oglądając to nagranie można też mieć obawę, że drzewo w końcu runie na jeden z samochodów. Jeden z sąsiadów postanawia przestawić swój samochód, który stoi pod drzewem.

Kierowca luksusowego SUV-a Audi zajeżdżał drogę i powodował niebezpieczne sytuacje! [WIDEO]

Ma dużo szczęścia, bo po tym jak odjeżdża z miejsca parkingowego, wiatry wyrywa drzewo z korzeniami, które wali się na kilka innych samochodów. Właściciel nowego Volvo XC60 może mówić o ogromnym szczęściu. Strach pomyśleć co by się stało, gdyby drzewo zawaliło się na jego samochód i to w momencie, kiedy były on w środku.

Taka akcja to duże ryzyko

Zanim zdecydujecie się na podobną akcję, lepiej to dwa razy przemyślcie. Czy warto ryzykować własne życie, aby uratować samochód. Naszym zdaniem, zdecydowanie nie. Właścicielowi Volvo mogło się to nie udać, a sytuacja skończyłaby się tragedią. Na szczęście, wszystko poszło zgodnie z planem.

Fot. YouTube/Kanał: novy81

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News