PILNE: 48-latek przez 80 km uciekał przed policją BMW E46 w kompocie! Udało się go złapać na A4! [wideo]

PILNE: 48-latek przez 80 km uciekał przed policją BMW E46 w kompocie! Udało się go złapać na A4! [wideo]

Ucieczka przed policją BMW E46 w Polsce

Podaj dalej

Podobno rozum przychodzi z wiekiem. Jednak jak widać patrząc na poniższe wideo nie zawsze tak jest. Policjanci złapali 48-latka, który nie zatrzymał się do kontroli drogowej w Bolesławcu. Co działo się dalej?

Dlaczego kierowca BMW E46 uciekał przed policją? Gdzie go zatrzymali?

Niestety na obecną chwilę nie wiadomo dlaczego kierowca BMW E46 uciekał przed policją. Można jedynie przypuszczać, że albo był pod wpływem alkoholu albo był już poszukiwany lub miał co innego na sumieniu. A może liczył, że po prostu uda mu się uciec? Badania nie wykazały obecności alkoholu we krwi. Kierowca przez pewien czas miał sądowy zakaz prowadzenia auta. Jednak w momencie zatrzymania już nie obowiązywał.

Jest przypuszczenie, że był pod wpływem narkotyków. Jednak póki co nie ma żadnej pewności. Kierowca BMW E46 uciekał dość długo, bo aż przez 80 km. Jego prędkość miejscami dochodziła do 200 km/h. Akcja udała się dzięki wykorzystaniu ciężarówek. Dzięki nim funkcjonariusze skutecznie zablokowali drogę i po kilku chwilach szarpaniny uciekającego udało się obezwładnić, skuć i zapakować do radiowozu.

KIEROWCO! MOŻESZ SPORO ZAOSZCZĘDZIĆ DZIĘKI TYM OPONOM NOWEJ GENERACJI. PRZEKONAJ SIĘ TUTAJ

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News