Pamiętacie piękne BMW M3 E46, które remontował Adam Klimek z TVN Turbo? Jest na sprzedaż!

Pamiętacie piękne BMW M3 E46, które remontował Adam Klimek z TVN Turbo? Jest na sprzedaż!

bmw-m3-e46

Podaj dalej

Pamiętacie słynne BMW M3 E46, które Adam Klimek remontował na łamach jednego z programów w TVN Turbo? Samochód kupiła pani Katarzyna z Krakowa dla męża. Obecnie, auto jest do sprzedania.

To BMW M3 E46 jest w świetnym stanie

Jak można było zobaczyć oglądając program z udziałem Adama Klimka, auto zostało gruntownie wyremontowane. Mechanik doprowadził ten wóz do naprawdę świetnej kondycji. Samochód prezentuje się pięknie, szczególnie na tych felgach. Jeśli zastanawiacie się co było w nim naprawiane, to musicie koniecznie wejść na kanał na YouTubie TVN Turbo i obejrzeć odcinki z tym autem. Było naprawdę ciekawie.

O osiągach tej bawarskiej maszyny wielokrotnie już pisaliśmy, więc nie będziemy się powtarzać. Najważniejsze, że auto ma 6-cylindrowy, pięknie brzmiący wolnossący silnik oraz napęd na tył. Jedyny mankament to skrzynia SMG, która nie należy do szczególnie trwały. Jeśli jednak już się zepsuje, warto wymienić ją na manual. Z drugiej strony, całkiem przyjemnie zmienia biegi.

M3 E46
Fot. BMW

Jaki przebieg ma auto i gdzie można je kupić?

Link do aukcji znajdziecie tutaj. Samochód ma przejechane 159 000 km. Wystawiono go za 125 000 złotych. Jest do obejrzenia w Nowej Hucie. To północno-wschodnia część Krakowa. Choć auto wydaje się być w naprawdę świetnym stanie, przed zakupem i tak radzimy je prewencyjnie sprawdzić.

Fot. BMW

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News