Orał pole swoim Audi! Jak widać napęd quattro świetnie sprawdza się w rolnictwie!

Orał pole swoim Audi! Jak widać napęd quattro świetnie sprawdza się w rolnictwie!

Traktor

Podaj dalej

Ci, którzy pamiętają zamierzchłe czasy Internetu, na pewno widzieli dość zabawny film z udziałem Audi A4 B5. Widać, jak do auta podpięto przyrząd do orania pola. Jak możecie zobaczyć na wideo, dzięki napędowi quattro, całkiem dobrze to wyszło.

Co łączy Audi z rolnictwem?

Tak naprawdę głównie stereotypy. Niektórzy sądzą, że auta marki Audi są szczególnie lubiane przez rolników. Co prawda dużo modeli tej niemieckiej marki można spotkać na polskich wsiach. Jednak, równie często, samochody te są widywane w miastach. Więc jak widać, są to tylko stereotypy. Choć, trzeba przyznać, że Audi całkiem dzielnie radzi sobie podczas pracy w polu. BMW z napędem xDrive, prawdopodobnie nie dałoby rady przy tak ciężkiej orce.

Dlaczego piszemy na ten ,,fascynujący’’ temat?

Czy jest to temat istotny? Nie. Czy film, który możecie zobaczy trafił na serwis YouTube wczoraj? Też nie. Dlaczego więc wybraliśmy właśnie taki temat? Szanujemy zarówno rolników, jak i fanów marki Audi. To świetne samochody. Jednak zdecydowaliśmy się na taki artykuł, ze względu na zapotrzebowanie na tego typu treści. Kontrowersyjne tematy związane z marką Audi zawsze budzą sporo emocji wśród czytelników. Nic na to nie poradzimy. Oczywiście moglibyśmy pisać o świetnych autach rajdowych tej niemieckiej marki. Jednak tego typu treści nie cieszą się już w obecnych czasach zbyt dużym zainteresowania. Większość czytelników lubi zrelaksować się po pracy i obejrzeć mniej lub bardziej śmieszny film. My to też rozumiemy, dlatego podejdźcie do tego tekstu i nagrania z dystansem.

Jednak, merytoryczne artykuły z udziałem samochodów marki Audi też zapewne pojawią się na łamach naszego portalu. My, z kolei, lubimy oglądać porównania modeli tej marki z konkurencją. Chyba większość fanów motoryzacji kocha wyścigi. Nie tylko te profesjonalne, ale i wykonywane przez dziennikarzy motoryzacyjnych. Dzięki nim, można zobaczy ile warte są dane katalogowe podawane przez producentów samochodów.

Audi RS6
Fot. Audi

Niektóre z nich się potwierdzają. Natomiast inne okazują się być nie do końca prawdziwe. Jedne auta wypadają lepiej, inne gorzej. Któryś z samochodów musi wygrać, a w konsekwencji inny przegrywa. Jednak zdarzają się pojedynki, w których czasy są identyczne lub różnią się naprawdę nieznacznie.

Fot. pixabay.com, Audi

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News