Około 820 KM w SUV-ie!? A jednak! Zobacz jak przyspiesza do 300 km/h Lamborghini Urus po tuningu Mansory!

Około 820 KM w SUV-ie!? A jednak! Zobacz jak przyspiesza do 300 km/h Lamborghini Urus po tuningu Mansory!

Lamborghini Urus

Podaj dalej

Około 820 KM w SUV-ie? Czemu nie! Oto kolejny ciekawy projekt firmy Mansory. Lamborghini Urus o potężnej mocy. Na filmie możesz zobaczyć, jak ten włoski ,,bolid’’ osiąga 300 km/h. Wygląda to niesamowicie.

Mansory i kontrowersje związane z tą marką

Jeśli śledzicie projekty tej firmy od dłuższego czasu, to doskonale wiecie, że większość z nich jest kontrowersyjna. Niektórzy twierdzą, że stuningowane przez nich auta to festiwal kiczu i złego smaku. Zdania na temat projektów tej marki są podzielone. Jednak, pewne jest, że przyciągają uwagę na ulicach. O to prawdopodobnie chodziło twórcom tej marki.

Na pewno nikt nie przejdzie koło takiego samochodu obojętnie. Naszym zdaniem, akurat w ostatnich latach firma robi coraz ciekawsze przeróbki. Więcej w nich stylu i dobrego smaku niż kiczu, który dominował w starszych projektach. Naszym zdaniem Lamborghini z filmu nie wygląda aż tak kontrowersyjnie, choć maska nie wszystkim przypadnie do gustu.

Urus
Fot. Lamborghini

Wygląd to jedno, ale więcej emocji daje…

Chodzi oczywiście o moc. 820 KM, to parametr, który mówi sam za siebie. Auto startuje od 0 do 100 km/h w 3,4 s. To naprawdę dobry czas. Oczywiście można by spodziewać się jeszcze lepszego rezultatu, jednak najważniejsze w tym przypadku jest to jak samochód przyspiesza do 200 km/h i jak szybko osiąga 300 km/h. To już musicie zobaczyć na wideo. Naprawdę warto!

Fot. YouTube/Kanał: AutoTopNL

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News