Ogromny pożar autobusu. Zapalił się silnik. Jak to się skończyło? [wideo]

Ogromny pożar autobusu. Zapalił się silnik. Jak to się skończyło? [wideo]

Pożar autobusu

Podaj dalej

Z danych dostępnych w Internecie wynika, że pożar autobusu miał miejsce kilka dni temu w Budapeszcie, stolicy Węgier. Na szczęście autobus, który się zapalił nie miał na pokładzie żadnych osób, a kierowca zdążył z niego wyskoczyć. Na szczęście nikt nie ucierpiał, nawet z osób postronnych.

Pożar autobusu uwiecznił kierowca na wideorejestratorze

Pożar autobusu uwiecznił kierowca, który przypadkiem przejeżdżał obok stojącego pojazdu. Zdarzenie miało miejsce dość rano, bo około godziny 6. Dobrze, że w pobliżu nikogo nie było. Gdyby wydarzenie to miało miejsce kilka godzin później mogłoby dojść do poważnej tragedii. Z informacji dostępnych w Internecie wynika, że strażakom udało się opanować sytuację. Autobus prawdopodobnie niestety będzie musiał zostać oddany na złom.

KIEROWCO! ODBIERZ BON NA 120 PLN DO WYDANIA NA STACJACH BENZYNOWYCH

Jak widać na załączonym filmie pożar autobusu był dość poważny. Niestety w tego typu pojazdach silnik znajduje się z tyłu. Kiedy wybucha pożar dość szybko zapalają się również elementy karoserii czy fotele znajdujące się nad jednostką napędową. Ratowanie po takiej katastrofie pojazdów przewożących wiele osób zwykle nie ma sensu. Jest to dość ryzykowne.

 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News