Nissan GT-R z unikatowym bodykitem za około 86 000 złotych uderzył w drzewo! [WIDEO]

Nissan GT-R z unikatowym bodykitem za około 86 000 złotych uderzył w drzewo! [WIDEO]

Rozbity GT-R

Podaj dalej

Jak widać na załączonym nagraniu, nikomu w Nissanie prawdopodobnie nic poważnego się nie stało. Przynajmniej taką mamy nadzieję. Patrząc na nagranie z dalszego ujęcia wydaje się, że uderzenie nie było aż tak mocne. Jednak straty są i to niemałe. Widać je dopiero z innej, bliższej perspektywy.

Nikomu nic się nie stało, ale…

Niestety ucierpiało za to auto, a właściwie drogi bodykit wart niecałe 86 000 dolarów. Jeśli uszkodzeniu uległaby nakładka na próg czy zderzak to oczywiście wiązałoby się to z dużymi kosztami naprawy, jednak byłoby to jeszcze do odratowania. W tym przypadku, wyraźnie widać poważne uszkodzenie dachu i wystrzelenie poduszek powietrznych.

Samochód po tak poważnym uszkodzeniu dachu oczywiście nadal da się naprawić. Niestety będzie to wymagało poważnej ingerencji blacharza. Z pewnością tanio nie będzie. Jak widać ze sportowymi autami nie ma żartów. Jeden błąd i dochodzi do wypadku lub poważnej kolizji. Mamy nadzieję, że samochód był ubezpieczony od takich zdarzeń.

Dlaczego doszło do takiego zdarzenia?

Kierujący Nissanem GT-R prawdopodobnie wcisnął za mocno pedał gazu. Można przypuszczać też, że opony nie były odpowiednio rozgrzane i to spowodowało utratę kontroli nad tym samochodem przez kierowcę. Tak naprawdę możemy tylko gdybać. Sportowe auta wymagają szacunku i pokory. Trzeba jeździć nimi rozważnie i ostrożnie, a i to czasem nie wystarczy.

Fot. YouTube/Kanał: Bad Driving Dash Cam

Mechanik naprawiający nowe BMki szczerze o właścicielach Volkswagenów z 1.9 TDI! [WIDEO]

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News