Nietypowe nagranie z fabryki Dacii! Dopasowywanie drzwi przy pomocy młotka! [WIDEO]

Nietypowe nagranie z fabryki Dacii! Dopasowywanie drzwi przy pomocy młotka! [WIDEO]

Podaj dalej

Zobacz nietypowe nagranie z fabryki Dacii. O tym, że to marka budżetowa nie trzeba nikomu przypominać. Jak wygląda dopasowywanie drzwi na linii montażowej w takim aucie? Zobacz na wideo.

Matchbox rozpoczyna produkcję zabawek z recyklingu

Nietypowe nagranie z fabryki Dacii

Na filmie widać jak mężczyzna najpierw używa młotka, aby dopasować niedomykające się drzwi, a następie wygina je przy pomocy swojego kolana. Jak widać tak dopasowuje się elementy w fabryce rumuńskiego producenta. Czy nagranie z fabryki Dacii świadczy o czymś negatywnym? Z jedne strony tak, o niskiej jakości blach.

Wiele osób widząc taki film może pomyśleć, że blachy w aucie są tak cienkie, że z łatwością wygnie je człowiek używając trochę więcej siły.  Z drugiej strony przecież Dacia produkuje samochody budżetowe, które mają być tanie w zakupie i eksploatacji. Nie można więc wymagać, że będą to auto wysokiej jakości. Ten film to raczej ciekawostka i na pewno nie zdyskredytował marki.

Kto ma kupić Dacię ten i tak to zrobi. Ceny tych samochodów są na tyle atrakcyjne, że marka ma dużą rzeszę klientów i to nie tylko w Europie, ale i poza nią. To jakość adekwatna do ceny i to w pełni tłumaczy tego typu zabiegi na linii montażowej. Jeśli ktoś oczekuje wysokiej jakości to musi swoje zapłacić. W kategorii aut budżetowy samochody rumuńskiej marki sprawdzają się jednak bardzo dobrze.

Fot. Youtube/Magno Souza

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News