Nie podoba Ci się nowe BMW Serii 7? Po tym filmie zmienisz zdanie!

Nie podoba Ci się nowe BMW Serii 7? Po tym filmie zmienisz zdanie!

BMW Seria 7

Podaj dalej

Jeden z polskich spotterów motoryzacyjnych MCarsPL wrzucił na swój kanał film z udziałem nowego BMW Serii 7, w którym dokładnie można przyjrzeć się prawie wszystkim detalom tego ekscentrycznego auta.

Zyskuje przy bliższym poznaniu

Tak najlepiej można opisać właśnie nową bawarską limuzynę. Patrząc na ten samochód na zdjęciach, wiele osób ma mieszane odczucia co do jego ekstrawaganckiej stylizacji. Zarzucano mu między innymi podobieństwo do Citroena C3 Cactus.

Naprawili prawie nowe BMW Seri 7 G11 LCi po potężnym dzwonie!

Jednak na nagraniu wideo bez retuszu i sztucznego światła, samochód wygląda naprawdę dobrze. Szczególnie w czarnym kolorze. Oczywiście wiele osób może twierdzić, że poprzednia generacja wyglądała lepiej. Nowa z czasem też się opatrzy i zostanie zaakceptowana przez wiele sceptycznych osób.

To nie pierwszy taki projekt BMW

Takie modele jak Seria 5 E60, Seria 6 E63 czy Seria 7 E65, również wzbudzały wiele kontrowersji w trakcie premiery. Jednak po latach, zyskały sympatię osób, które wcześniej były mocno uprzedzone do języka stylistycznego Chrisa Bangle’a. Podobnie będzie z nową siódemką. Szkoda tylko, że w aucie nie ma już silnika V12, ale niestety wielu producentów zdążyło się już wycofać z produkcji takich jednostek.

Fot. BMW

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News