Największa impreza w historii Tesli i największa fabryka Elona Muska na świecie! [WIDEO]

Największa impreza w historii Tesli i największa fabryka Elona Muska na świecie! [WIDEO]

Elon Musk

Podaj dalej

Dokładnie wczoraj odbyła się największa impreza w historii marki Tesla o dość oryginalnej nazwie Cyber Rodeo. Wydarzenie to miało miejsce w największej fabryce Elona Muska, Giga Texas. To właśnie tam będzie powstało najwięcej aut tej amerykańskiej marki.

Transmisję z tego wydarzenia można było oglądać na żywo

Całe nagranie z tej imprezy możecie zobaczyć na kanale marki Tesla na YouTubie. Właśnie ten film tutaj podlinkowaliśmy. To wydarzenie robi naprawdę spore wrażenie, podobnie jak wielkość fabryki. Ta jest potężna. Nigdy wcześniej firma należąca do Elona Muska nie dysponowała tak ogromnym obiektem. Jednak niemal wszystko co robi założyciel Tesli jest innowacyjne i z rozmachem.

W tej nowoczesnej fabryce będą produkowane wszystkie modele tej amerykańskiej marki. Jeśli chcecie zobaczyć jak obiekt ten wygląda to koniecznie musicie ,,odpalić’’ link z nagraniem wideo. Oprócz nowe miejsca produkcji aut marki Tesla, możecie zobaczyć również imprezę.

Elon Musk i Tesla w tym roku nie próżnują

Jak widać marka cały czas się rozwija. W tym roku zostały otwarte już dwie duże fabryki Tesli. Jedna w Berlinie i teraz w Austin, w stanie Teksas. Samochody elektryczne zyskują na popularności i docierają w coraz dalsze zakątki świata. Wraz ze wzrostem zapotrzebowania konieczne jest zwiększanie produkcji. Stąd tak potężne inwestycje Elona Muska.

Fot. YouTube/Kanał: Tesla

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News