Najpierw wyszedł z auta i chciał się bić! Potem spowodował wypadek i uciekł! [WIDEO]

Najpierw wyszedł z auta i chciał się bić! Potem spowodował wypadek i uciekł! [WIDEO]

Agresor z Łodzi

Podaj dalej

Kilka dni temu w Łodzi miały miejsce dwa nietypowe zdarzenia z udziałem pewnego kierowcy Opla Vectry B. Mężczyzna zachowywał się skandalicznie. Wystarczy zobaczyć nagranie. Takiego postępowania już dawno nie widzieliśmy.

Co dokładnie się stało?

Mężczyzna stał w korku za autorem nagrania. Kiedy auto znajdujące się za nimi zatrąbiło, kierujący Oplem Vectrą B wyszedł z samochodu i chciał bić właściciela auta stojącego za nim. Pomimo, że to nie on użył klaksonu. Na szczęście, autor nagrania zachował zimną krew, dodał gazu i go ominął.

Na kolejne wybryki agresora nie trzeba było jednak długo czekać. Na jednym z znajdujących się niedaleko skrzyżować, autor nagrania zauważył tę samą Vectrę. Tym razem jej kierowca wjechał swoim samochodem w auto znajdujące się przed nim. Po kilku sekundach zaczął cofać, a następnie skręcił w prawo i uciekł.

Na szczęście wszystko się nagrało

Agresor myślał, że jest anonimowy, ale został nagrany przez przypadkowego kierowcę. Teraz, prawdopodobnie sprawa trafi na policję. Mężczyzna zostanie ukarany za ucieczkę z miejsca kolizji. Jak widać na powyższym przykładzie, takie osoby nie mogą czuć się bezkarne. Jeśli widzisz takie sytuacje, nie przechodzić obok nich obojętnie. Nie może być przyzwolenia na przemoc.

Masz diesla? To zasada, którą powinien znać każdy właściciel auta z takim silnikiem!

Fot. YouTube/Kanał: STOP CHAM

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News