Najmocniejsze diesle dłubane w szopach. Dużo mocy i pełne zadymienie całej okolicy na czarno [wideo]

Najmocniejsze diesle dłubane w szopach. Dużo mocy i pełne zadymienie całej okolicy na czarno [wideo]

Najmocniejsze diesle

Podaj dalej

W środowisku zainteresowanym tuningiem aut zdecydowana większość osób zajmuje się podkręcaniem mocy w motorach benzynowych. Jest jednak wąska grupa entuzjastów silników wysokoprężnych. Zobacz jak przyspieszają najszybsze diesle dłubane przez mechaników. Osiągi to jedno, ale trzeba pogodzić się niestety z masakrycznym zadymieniem całej okolicy.

Po co tuninguje się silniki Diesla?

Powodów jest kilka. Po pierwsze dlatego, żeby zawstydzić mocne auta z jednostkami benzynowymi. Najszybsze diesle dłubane przez profesjonalnych mechaników czy po szopach to również chęć sprawdzenia ich możliwości. Jaką moc można wyciągnąć z silnika zasilanego olejem napędowym. Wielu mechaników chce też sprawdzić jakie spalanie będzie miał mocny diesel po znacznym podniesieniu mocy.

Jakie najmocniejsze diesle wystąpiły w filmie? BMW 335d generacji E90 i F30, Mercedes 320 CDI, a także wiele innych szybkich aut, które prezentują swoje możliwości. Palenie gumy, ostre starty, zarzucanie bokami, a także inne popisy. To wszystko znajdziecie klikając w okno z filmem. Część z samochodów, które tam pokazano to najszybsze auta z silnikami Diesla w Europie.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News