Najdroższy diesel w Polsce! Kosztuje prawie milion złotych! Oszczędne auto dla sknerusa! [zdjęcia]

Najdroższy diesel w Polsce! Kosztuje prawie milion złotych! Oszczędne auto dla sknerusa! [zdjęcia]

Range Rover

Podaj dalej

Na polskich portalu aukcyjnym pojawiła się oferta z Land Roverem Range Roverem za 909 000 zł. To najdroższy dostępny w Polsce diesel. Auto ma unikatowy błękity kolor oraz eleganckie beżowo-czarne wnętrze. Tapicerkę oczywiście obszyto skórą o wysokiej jakości. Całość prezentuje się bardzo luksusowo, ale nas najbardziej interesuje silnik.

Jaki diesel pracuje pod maską koszmarnie drogiego SUV-a?

Pod maską auta pracuje zaledwie 3-litrowy turbodoładowany diesel o mocy 350 KM. Z jednej strony nie jest to mało, ale jak na auto za taką cenę to dość niewiele. Samochód jest praktycznie fabrycznie nowy, jego przebieg to zaledwie 24 KM. Ma solidny napęd 4×4, który poradzi sobie nawet w trochę bardziej wymagającym terenie. Ograniczeniem oczywiście będą drogowe opony i prześwit, ale nikt nie będzie wjeżdżał w głębokie błoto luksusowym SUV-em.

Najciekawsze elementy wyposażenia najdroższego diesla w Polsce to między innymi system kamer 360, który ułatwia parkowanie oraz przejazd w terenie. Jest tutaj też wiele elektronicznych ,,nianiek” wspomagających kierowcę. SUV ma na pokładzie również lodówkę na szampana. Co ciekawe, ten sam model, ale z początków produkcji potrafi kosztować niecałe 200 000 km. Link do aukcji tutaj.

KIEROWCO! ODBIERZ BON NA 120 PLN DO WYDANIA NA STACJACH BENZYNOWYCH

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News