Najdroższe sportowe auta zagościły w największych polskich miastach! Musisz to zobaczyć!

Najdroższe sportowe auta zagościły w największych polskich miastach! Musisz to zobaczyć!

Buczooo

Podaj dalej

Tak dużej ilości sportowych samochodów w Polsce jeszcze nie było. Przynajmniej w tym roku. Od wielu lat w Polsce odbywają się różne imprezy z udziałem sportowych aut, zwanych również egzotykami. Tym razem jednak pojawiły się naprawdę wyjątkowe auta.

Jakie samochody można było podziwiać?

Na imprezie zorganizowanej przez Positiveways pojawiły się takie perełki jak Pagani Huayra czy Bugatti Chiron. Nie zabrakło też sportowych samochodów takich marek jak Ferrari, Lamborghini, BMW, Audi, Porsche, McLaren czy Mercedes.

Na imprezie pojawił się znany Youtuber Buczooo z kanału Hi_5, którego relację możecie zobaczyć na podlinkowanym filmie. Warto obejrzeć tę relację, bo ciekawych samochodów było tam naprawdę sporo. Na nagraniu wideo możecie nie tylko obejrzeć te auta, ale również posłuchać ich głośnych wydechów.

To nie pierwsza taka impreza Positiveways!

W poprzednich latach, firma organizowała też wiele innych imprez objazdowych w całej Europie. Dobrze, że tym razem piękne sportowe auta mogli podziwiać Polacy w kilku dużych polskich miastach. Jak widać, frekwencja dopisała i pogoda również. Na kanale Hi_5 znajdziesz jeszcze więcej filmów z tego wydarzenia.

Fot. Youtube/Kanał: Hi_5

Czy warto teraz kupić samochód używany czy lepiej się wstrzymać?

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News