Najbardziej kultowe modele Lamborghini w radomskim salonie Volkswagena

Najbardziej kultowe modele Lamborghini w radomskim salonie Volkswagena

Lamborghini logo

Podaj dalej

Na kanale Hi_5 prowadzonym przez YouTubera Buczooo pojawił się dość nietypowy film. Zamiast przewożenia ludzi Uberem szybkimi samochodami, twórca zdecydował się na wycieczkę do radomskiego salonu Volkswagena. Zrobił to nie bez powodu. Zorganizowano tam wystawę aut Lamborghini.

Jakie auta można zobaczyć w tym salonie?

Lamborghini Countach, Diablo, Murcielago a także wiele innych klasycznych modeli tej włoskiej marki z dawnych lat. Z pewnością warto je zobaczyć nie tylko na filmie, ale też na żywo. Jeśli więc mieszkacie w Radomiu lub okolicach, warto odwiedzić miejscowy salon Volkswagena i zobaczyć te ,,cudeńka” na własne oczy.

Te samochody marki Lamborghini to kwintesencja włoskiej motoryzacji i to z czasów, kiedy projektanci aut nie musieli przejmować się bezpieczeństwem, normami emisji spalin czy cięciem kosztów. Te samochody mają duszę i to widać już na pierwszy rzut oka.

Ile kosztują takie modele Lamborghini?

Ceny większości prezentowanych modeli Lamborghini przekraczają milion złotych! W końcu to najbardziej kultowe włoskie auta. Były też jednymi z najszybszych samochodów na świecie, oczywiście w latach, w których oferowano je jako nowe.

Fot. pixabay.com

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News