Naczepa TIR-a zaatakowała małego Forda Fiestę i Volkswagena Passata B5+! Kierowca ciężarówki przesadził! [wideo]

Naczepa TIR-a zaatakowała małego Forda Fiestę i Volkswagena Passata B5+! Kierowca ciężarówki przesadził! [wideo]

Kierowca ciężarówki wjechał w Forda Fiestę i VW Passata B5

Podaj dalej

Kierowca ciężarówki większość roku spędza za kółkiem. Do tego dochodzą ciągła pogoń za czasem i konieczność robienia przerw, a co za tym idzie stres i przemęczenie. Często przez takie sytuacje dochodzi do wypadków lub kolizji. Zobacz jak to wyglądało tym razem. Kierowca TIR-a trochę się zagapił.

Co zrobił kierowca ciężarówki?

Kierowca ciężarówki prawdopodobnie nie zauważył, gdzie kończy się jego naczepa i z całym impetem uderzył nią w stojącego obok Forda Fiestę. Autko najpierw zahaczyło się o zestaw, a następnie obróciło. Ciężarówka uszkodziła w nim tylną lampę oraz błotnik. O ile tę pierwszą część można łatwo i tanio wymienić to w przypadku tej drugiej może być to już nieopłacalne. Każda poważniejsza naprawa blacharka w tak tanim aucie zwykle przewyższa jego wartość.

Jakby tego było mało Ford Fiesta uderzył w stojącego przed nim Volkswagena Passata B5+. Kierowca i pasażerka Passata wysiedli, żeby sprawdzić jak ucierpiało ich auto. Na szczęście nic poważnego się nie stało. Kierowca ciężarówki odjechał. Nie wiadomo czy zatrzymał się poza kadrem kamery czy świadomie lub nieświadomie uciekł z miejsca zdarzenia.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News