Młodzi Polacy złapani przez niemiecką policję na autostradzie w starym Audi. Jak wyszły im narkotesty? [wideo]

Młodzi Polacy złapani przez niemiecką policję na autostradzie w starym Audi. Jak wyszły im narkotesty? [wideo]

Podaj dalej

Niemiecka policja złapała dwóch młodych kierowców z Polski, którzy jechali starym Audi. Policjanci postanowili wykonać im testy na obecność narkotyków. Obejrzyj film i zobacz jak zakończyła się ta kontrola. Czy kierowca i pasażer trafili do aresztu czy im się upiekło?

Co może Cię spotykać podczas policyjnej kontroli w Niemczech?

W wielu przypadkach jeśli niemieccy funkcjonariusze mają do czynienia z autem 15- lub 20-letnim mogą sprawdzić jego stan techniczny. Policja może dokonać też przeszukania zarówno osób jak i samego pojazdu. Jeśli mają podejrzenia, że kierowca lub pasażerowie posiadają narkotyki to sprawdzą to na pewno. Właśnie tak było w sytuacji przedstawionej na filmie.

Szczególną uwagę funkcjonariuszy zwracają auta wjeżdżające do Niemiec z Królestwa Niderlandów. Dlaczego? Ze względu na fakt, że w państwie tym jest legalna marihuana. Policja wie, że podejrzanie wyglądające młode osoby w starszych samochodach mogą chcieć przemycać ją do Polski. Istnieje też ryzyko, że prowadzą auto pod wpływem narkotyków, które kupili w Królestwie Niderlandów i spowodują poważne zagrożenie na drodze.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News