Milioner z Wrocławia ma kolekcję aut wartą ponad 20 000 000 zł! Musisz zobaczyć te perełki! [WIDEO]

Milioner z Wrocławia ma kolekcję aut wartą ponad 20 000 000 zł! Musisz zobaczyć te perełki! [WIDEO]

Milioner z Polski ma auta za ponad 20 000 zł

Podaj dalej

Prowadzący kanały Hi_5 Buczooo pokazał jedną z ciekawszych kolekcji sportowych samochodów w Polsce. W jego garażu są takie perełki jak BMW M5 CS, M3 Competition, M8, McLaren 570GT, Mercedes-AMG GT-R Pro, kilka egzemplarzy Klasy G, a także Audi R8 i Nissan GT-R. To jednak nie wszystko.

Milioner z Wrocławia ma kolekcję aut wartą ponad 20 000 000 zł

Jak wspomina wrocławski milioner nie od razy interesował się motoryzacją. Pasja do szybkich aut pojawiła się u niego wraz z zarabianiem większych pieniędzy. Jego biznes jest związany z prowadzeniem siłowni. Przynajmniej tyle informacji zdradził. Prawdopodobnie ma jeszcze inne źródła dochodów, ale o tym nie wspominał w filmie. Pewnie zastanawiacie się dlaczego bohater filmy kupił tak dużo sportowych aut. Wyjaśnia to w filmie. Po prostu może na nich zarabiać, prawdopodobnie miał na myśli prowadzenie wypożyczalni.

KIEROWCO! KUP LETNIE OPONY I ODBIERZ BON NA 120 PLN

Milioner wspomina również o tym, że kilka z aut, które ma mogą wręcz zyskiwać na wartości. Wynika to z faktu, że obecnie na rynku brakuje półprzewodników przez co ograniczona jest produkcja wszystkich samochodów. Warto jeszcze wspomnieć o tym, że na wiele sportowych aut czeka się bardzo długo. Przez to ich ceny na rynku wtórnym często rosną.

KIEROWCO! KUP LETNIE OPONY I ODBIERZ BON NA 120 PLN

Ta kolekcja samochodów jest naprawdę imponująca. Trochę szkoda, że nie mogliśmy zobaczyć wszystkich aut na tym nagraniu. Z drugiej strony na kanale Hi_5 jak wspomina Buczooo są filmy, w których występuje wiele aut milionera. Youtuber jeździł między innymi BMW M8 biznesmena i prawdopodobnie jego Mercedesem-AMG GTS.

Fot. Youtube/Hi_5

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News