Małolaty w drogich autach jeżdżą po centrum Warszawy. Jak się bawić to się bawić! [wideo]

Małolaty w drogich autach jeżdżą po centrum Warszawy. Jak się bawić to się bawić! [wideo]

Małolaty w drogich autach w centrum Warszawy

Podaj dalej

W Warszawie oraz w większości dużych miast w Polsce mieszka wielu zamożnych ludzi. Milionerzy czy miliarderzy mogą pozwolić sobie na luksusowe auta, często też kupują je swoim dzieciom. W efekcie na ulicach miast pojawią się drogie samochody prowadzone przez młodzież, która dopiero co zdała prawo jazdy.

Luksusowe auta w centrum Warszawy

Nie ma nic złego w jeżdżeniu luksusowym autem przez młodych ludzi. Trzeba jednak pamiętać o tym, że tego typu egzotyki generują moc 400, 500, 600 czy nawet 700 KM. Opanowanie sportowych osiągów wymaga sporo doświadczenia i opanowania. Zanim młody kierowca siądzie za sterami takiego auta, powinien wcześniej przejść szkolenie bezpiecznej jazdy na torze. Zwykle to wydatek kilkuset złoty, a bardzo dużo pomaga.

W wielu przypadkach jednak jeden taki trening na torze może nie wystarczyć. Prawdziwego doświadczenia nabywa się po kilku kursach, które oczywiście muszą być praktyczne. Znacznie rozsądniej jeśli tego typu auto prowadzi młody człowiek z opiekunem. Oczywiście nie można generalizować, bo jest wielu młodych kierowców, którzy będą jechać rozsądnie tego typu samochodem. Jednak spora część będzie chciała zaszaleć.

KIEROWCO! ODBIERZ BON NA 120 PLN DO WYDANIA NA STACJACH BENZYNOWYCH

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News