Klasyczne Porsche 911 z klocków Lego! Idealny zestaw na mikołajki!

Klasyczne Porsche 911 z klocków Lego! Idealny zestaw na mikołajki!

Modelik Porsche z Lego

Podaj dalej

Zastanawiasz się co kupić bliskiej osobie na mikołajki? Jednym z ciekawszych gadżetów jest modelik Porsche 911 z klocków Lego. Z pewnością ucieszy niejednego fana motoryzacji. Zachwyci każdego miłośnika tej niemieckiej marki.

Ten zestaw jest wyjątkowy

Dlaczego? Nie tylko ze względu na fakt, że to miniatura jednego z najbardziej kultowych sportowych samochodów. Oglądając ten modelik na filmie, widać wyraźnie ogromną dbałość o szczegóły. Dokładnie odwzorowano nie tylko reflektory oraz tylne lampy. Wiele ciekawych szczegółów widać również po otwarciu tylnej klapy, gdzie znajduje się silnik typu bokser chłodzony powietrzem. Wygląda naprawdę zjawiskowo. Na uwagę zasługują również fotele w aucie. Te także odwzorowano bardzo dokładnie.

Samochód ma też felgi z epoki, tak zwane Fuchsy. Osoby, które nie interesują się modelami Porsche z tamtego okresu, mogą tego nie zauważyć. Wprawne oko fana, jednak zwróci uwagę na tego typu szczegóły.

Do Porsche 911 SC w odmianie Targa, z otwieranym dachem. Samochód ten produkowano na przełomie lat 70. i 80. Czym różni się ta wersja od typowego kabrioleta? Tym, że ma otwierany sam dach. Tylna szyba jest zamontowana na stałe. Taki typ nadwozia ma swój urok i długą tradycję w historii tej marki.

Inne ciekawe zestawy Lego

Jeśli osoba, którą chcecie obdarować jest fanem innej marki, ale lubi lego. Nic prostszego. Możecie wybrać inny zestaw. Firma Lego ma ich całkiem sporo. Dostępne są auta takich marek jak Ferrari, Lamborghini czy Bugatti. Coś dla siebie znajdą również fani motocykli. W ofercie są zarówno modele o niewielkich rozmiarach za kilkadziesiąt złotych, większe za kilkaset oraz największe za kilka tysięcy. Kwestia budżetu i upodobań.

Zakup modeliku z klocków Lego to kilka godzin spędzonych podczas budowania takiego auta. Fani motoryzacji lubią majsterkować, dlatego tego typu zestaw powinien idealnie trafić w ich gusta. Decydując się na taki prezent dla dziecka, warto jednak dobrze to przemyśleć. Modelik nie może być zbytnio skomplikowany, ani nie powinien zawierać zbyt wiele drobnych elementów w przypadku małych dzieci. Radzimy więc dobrać odpowiedni prezent, adekwatny do wieku obdarowanego. Jak wygląda budowa takiego auta zobaczycie na filmach.

Fot. Youtube/Kanał: Brick Builder

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News