Kandydat na kierowcę z Łodzi 48 razy podchodził do egzaminu na prawo jazdy!

Kandydat na kierowcę z Łodzi 48 razy podchodził do egzaminu na prawo jazdy!

kara mandat grzywna tortura kierowca rodzic

Podaj dalej

Łodzianin 48 razy zdawał na prawo jazdy. Niefart? Chyba niestety jednak brak umiejętności. W przypadku tak dużej ilości oblanych egzaminów trudno mówić o pechu. Mało który kierowca tyle razy podchodzi do egzaminy na prawo jazdy.

Co jeszcze mogło być przyczyną tak dużej ilości podejść?

Być może kandydat na kierowcę nie potrafi panować nad stresem i powinien nad tym popracować z psychologiem. Jest też możliwość, że zbytnio nie nadaje się do prowadzenia samochodu. Ma problemu z koordynacją ruchów i z odpowiednią koncentracją za kierownicą.

Kobieta za kierownicą
Fot. pixabay.com

Być może jest to również kwestia ograniczeń ze względu na wiek. Pan ma już 65-lat, a o prawo jazdy walczy od 2018 roku. Tak donosi Super Express Łódź. Tak duża liczba podejść świadczy o wadliwym prawie. Być może człowiek ten powinien być odpowiednio przebadany przez lekarzy czy powinien prowadzić samochód. Na próby zdania egzaminu wydał z pewnością już krocie.

Czy udało mu się w końcu zdać egzamin?

Niestety i tym razem zabrakło szczęścia. Łodzianin po raz kolejny go oblał. Czy uda się za kolejnym razem? To się okaże, pan jak przypuszczamy prawdopodobnie nie odpuści. Skoro nie udało się 48 razy to będzie próbował po raz kolejny.

fot. pixabay

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News