Jechał Audi A6 z silnikiem Diesla na budowę! Na rondzie betoniarka katapultowała się z przyczepki! [WIDEO]

Jechał Audi A6 z silnikiem Diesla na budowę! Na rondzie betoniarka katapultowała się z przyczepki! [WIDEO]

Betoniarka

Podaj dalej

Jak donosi portal bielskiedrogi.pl, na jednym z rond w okolicach Bielska-Białej doszło do dość niecodziennego zdarzenia. Wjechało tam Audi A6 C6 z podpiętą przyczepką, na której kierowca umieścił betoniarkę.

Co wydarzyło się, gdy Audi chciało zjechać z ronda?

Dokładnie w tym momencie, okazało się, że betoniarka nie jest prawidłowo przypięta. Na zakręcie, po prostu wypadła ,,za burtę’’. Po kilku sekundach znalazła się na jezdni. Dobrze, że nikomu nic się nie stało.

Taka sytuacja mogłaby skończyć się dużo gorzej. Na przykład, jeśli zdarzenie to miałoby miejsce na górce. Betoniarka mogłaby potoczyć się w dół i z impetem uderzyć w jeden z najeżdżających samochodów czy znajdujących się na najbliższych chodnikach pieszych.

Do nieszczęścia mogło dość również na rondzie

Gdyby jedne z samochodów podjechał zbyt blisko Audi, betoniarka mogłaby wylądować na masce, a nawet wpaść do kabiny i spowodować poważne obrażenia u osób znajdujących się w środku samochodu. Na szczęście, sytuacja skończyła się dobrze. Przede wszystkim nikt nie ucierpiał i to jest najważniejsze. Warto jednak pamiętać o dobrym zabezpieczeniu przewożonych ładunków. Tak, aby nie zagrażały innym uczestnikom ruchu drogowego. To bardzo ważne. Więcej o takich przypadkach przeczytacie na bielskiedrogi.pl.

Fot. YouTube/Kanał: Bielskie Drogi

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News