Fast and Furious 9. Mamy trailer. W roli głównej oczywiście Vin Diesel! [wideo]

Fast and Furious 9. Mamy trailer. W roli głównej oczywiście Vin Diesel! [wideo]

Toyota Supra Mk4

Podaj dalej

Fast and Furious to kultowa seria filmów o entuzjastach sportowych samochodów, tuningu i ulicznych wyścigów. Znają ją niemal wszyscy, nie tylko fani motoryzacji. Już 28 maja tego roku światową premierę ma mieć kolejna część przygód Doma i spółki. W rolach głównych oczywiście Vin Diesel.

Fast and Furious 9, kolejna odsłona

Naszym zdaniem pierwsze dwie części miały swój klimat i były naprawdę ciekawe. To było coś nowego. Potem z każdą kolejną częścią widzowie mieli wrażenie jakby film składał się głównie z przypadkowych wyścigów, wybuchów i strzelanin. Liczyły się głównie efekty specjalne. Nawet same auta schodziły jakby trochę na drugi plan. Jak będzie tym razem? Zobaczymy.

Najważniejsze, że nie zabraknie takich kultowych aut jak Nissan Skyline R34 GTR, Toyoty GT86, pony carów i innych równie ciekawych sportowych wozów. Będą też spektakularne pościgi i wybuchy, jak widać na załączonym zwiastunie. Jeśli podobały wam się ostatnie części to nie powinniście być zawiedzeni. Jednak nie oczekujcie wielowątkowej rozbudowanej fabuły.

KIEROWCO! ODBIERZ BON NA 120 PLN DO WYDANIA NA STACJACH BENZYNOWYCH

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News