Dziennikarka TVP przebiła opony w swoim Fordzie Mustangu. Narzeka na jakość polskich dróg [zdjęcia]

Dziennikarka TVP przebiła opony w swoim Fordzie Mustangu. Narzeka na jakość polskich dróg [zdjęcia]

Podaj dalej

Dziennikarka TVP Karolina Pajączkowska poinformowała na swoim Instagramie o przebiciu dwóch opon w swoim Fordzie Mustangu 6. generacji. Kobieta wpadła w dziurę w drodze dwoma kołami. Zdarzenie to miało miejsce na drodze krajowej numer 1 na odcinku Piotrków-Radomsko.

„To tylko opony… Policja, która przyjechała na miejsce, bez skrępowania przyznała, że na remontowanym odcinku DK-1 Piotrków-Radomsko co chwila to się zdarza… Na drodze są dziury i leżą pachołki” – wspomina dziennikarka TVP.

Dziennikarka TVP i jej Ford Mustang
FOT. Instagram / Profil @karolina_pajaczkowska

Wspomniała również o tym, że 12 stycznia mężczyzna, który przebił tam oponę zginął podczas jej zmieniania potrącony przez ciężarówkę. Dlatego i my radzimy uważać! Jeżeli macie w planie jechać drogą krajową numer 1 na odcinku Piotrków- Radomsko zachowajcie szczególną ostrożność i uważajcie na dziury. Pamiętajcie jeszcze o jednym. W takich miejscach lepiej nie zmieniać opon, a zadzwonić po lawetę i zrobić to na parkingu.

KIEROWCO! ODBIERZ BON NA 120 PLN DO WYDANIA NA STACJACH BENZYNOWYCH

Jakim dokładnie autem jechała?

To Ford Mustang 6. generacji, prawdopodobnie jeszcze przed liftingiem. jak widać na załączonym poniżej obrazku samochód ma manualną skrzynię biegów. Jednak ciężko ocenić jaki silnik pracuje pod maską wspomnianego auta. Dostępne były 3 jednostki. Podstawowa odmiana to 2.3 EcoBoost. Silnik ten generuje 317 KM i rozpędza auto do 100 km/h w 5,8 s. W ofercie była również wersja 3.7 l V6 (304 KM). Ta była dostępna tylko w USA, ale wiele osób sprowadza auta z takim motorem do polski. W tym przypadku auto rozpędza się do setki w 5,5 s. Dziennikarka może mieć też topową odmianę GT z 421-konnym V8 o pojemności 5,0 l. W tej wersji auto osiąga setkę w 4,6 s.

Dziennikarka TVP narzeka na polskie drogi
FOT. Instagram / Profil @karolina_pajaczkowska

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News