Dwaj kierowcy SUV-ów marki BMW walczyli o swoje ego na zakopiance! [WIDEO]

Dwaj kierowcy SUV-ów marki BMW walczyli o swoje ego na zakopiance! [WIDEO]

Kierowcy BMW

Podaj dalej

Dwóch kierowców w SUV-ach BMW urządziło sobie wyścigi na zakopiance. Żaden z nich nie chciał ustąpić drugiemu. Kierujący autami przepychali się, zajeżdżali sobie drogę. Tym samym blokując ruch i narażając na niebezpieczeństwo inne samochody.

To mogło skończyć się tragedią

Taka nieodpowiedzialna, agresywna jazda mogłaby skończyć się tragedią. Jednak na nagraniu widać, że kierowcy nic sobie z tego nie robili. Nie zwracali uwagi nawet na kierowcę, który wszystko nagrywał swoim wideorejestratorem. Zlekceważyli także kierowcę ciężarówki. W niektórych fragmentach filmu wyraźnie widać, że kierowcy wyprzedzają siebie na centymetry.

Gdyby jeden wpadł na drugiego, to jest bardzo duże ryzyko, że jadąca obok ciężarówka również oberwałaby rykoszetem. Podobnie mogłoby być w przypadku kierowcy auta, z którego pochodzi nagranie.

BMW logo
Fot. pixabay.com

Leczenie kompleksów na drodze trwa nadal

Wydawało nam się, że tego typu sytuacje zdarzają się na polskich drogach sporadycznie. Jednak jak pokazuje to nagranie, nie wszyscy dorośli do tego, aby mieć prawo jazdy. Kierowcy, którzy nie potrafią opanować emocji za kierownicą, nie powinni jeździć samochodem. Z bardzo prostej przyczyny. Prędzej czy później mogą spowodować poważny wypadek.

Fot. YouTube/Kanał: STOP CHAM, pixabay.com

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News